Contacts
Previous slide
Next slide
درباره زینو

گروه طراحی و معماری زینو با بیش از ۱۰ سال تجربه کاری و انجام پروژه‌‌های متنوع معماری آماده در اختیار گذاردن دانش و تجربه خود برای اجرای طرح‌های شماست.

گروه معماری زینو نام مجموعه ایست که تجربه سالها فعالیت در زمینه خدمات مهندسی و ساخت و ساز، آن را به یکی از موفقترین ها در این عرصه تبدیل کرده است. این مجموعه در حوزه انجام خدمات مهندسی، طراحی تخصصی و نظارت ساختمانهای مسکونی، اداری، تجاری و… که بعضا اجرای برخی از آنها را نیز بر عهده گرفته و به سرانجام رسانده است. مجموعه زینو با دارا بودن مجوزهای قانونی لازم و امکانات تخصصی، با ارائه مشاوره در موضوعات مختلف از جمله مطالعات پایه ای، امکان سنجی، بررسی اقتصادی، طراحی مرحله اول پروژه و ارائه کلیه مدارک لازم جهت اخذ جواز شامل نقشه ها و برگه های تعهد، طراحی مرحله دوم و تهیه نقشه های اجرایی، ارائه برگه های تعهد نظارت نظام مهندسی،انتخاب مهندس حقوقی مجری،نظارت بر اجرای پروژه و درصورت خواست کارفرما اجرای پروژه در قالب مدیریت پیمان، تا انتهای پروژه در کنار سرمایه گذاران عرصه ساخت و ساز خواهد بود.

architek-image

گروه معماری زینو

فیلم ما را تماشا کنید

سرویس باکس

ماموریت ما

در این سالها گروه معماری زینو همواره سعی برآن داشته تا با خلاقیت و نوآوری بر اساس مبانی نظری خود دست به خلق آثاری بزند که تبلور ماندگاری و پایداری باشند.

سرویس باکس

دیدگاه ما

این مجموعه با همکاری نیروهای جوان و خلاق همواره می کوشد تا با نگرشی نو و رو به آینده ایده های معمارانه خود را به واقعیت تبدیل نماید.

سرویس باکس

ارزش های ما

گروه معماری زینو گروهی است تا با بکارگیری ایده های خلاقانه، آموزش، پژوهش و مشارکت در کار گروهی به خلق فضایی کمک کند که سازگار با بستر طبیعی خود باشد.

بهترین ها در کار

راه حل های واقعی ساخت و مهندسی

گروه معماری زینو از برترین گروه های معماری و دکوراسیون داخلی در ایران می باشد، این گروه معماری با اتکا به تجربه و علم روز دنیای معماری که همواره به آن متعهد است مجری خاص ترین پروژه هاست و همیشه سعی در ارایه بهترین کیفیت در زمینه اجرا و طراحی معماری و طراحی داخلی داشته است.

طراحی نما ساختمان
تیم ما
تیم با انگیزه ما

ما اینجا برای خلق ایده‌های خاص معماری دور هم جمع شده‌ایم

 

با ۲۵ سال تجربه و به اعتبار طراحی هزاران ویلا آماده خلق رؤیاهایتان هستیم.

چالش ها

پروژه های اخیر
پروژه های زینو

 • همه
 • بازسازی و طراحی داخلی
 • سایر پروژه ها
 • طراحی ویلا
 • کافه و رستوران
 • مجتمع اداری
 • مجتمع تجاری
 • مجتمع چند منظوره
 • مجتمع مسکونی

نمونه کار های ما

دریافت نقل قول
درخواست مشاوره


  اجرا و نظارت بر پروژه های ساختمانی
  معماری-اشتراک-تصویر
  برای دریافت آخرین اخبار مشترک شوید!